Monoblokový plniaci a uzatvárací stroj je typ baliaceho stroja, ktorý kombinuje funkcie plnenia a uzatvárania do jednej jednotky. Tieto stroje sú navrhnuté tak, aby naplnili nádoby produktom a potom nádobu uzavreli uzáverom alebo uzáverom v jedinom kontinuálnom procese.

Monoblokové plniace a uzatváracie stroje možno použiť na balenie širokej škály produktov vrátane tekutín, práškov a pevných predmetov. Typicky sa používajú vo veľkoobjemových výrobných prostrediach, kde je dôležitá rýchlosť a efektivita.

K dispozícii je mnoho rôznych typov monoblokových plniacich a uzatváracích strojov, ktoré sa môžu líšiť z hľadiska typu produktu, s ktorým môžu manipulovať, typu nádoby, ktorú dokážu naplniť, a rýchlosti, s ktorou pracujú. Niektoré monoblokové plniace a uzatváracie stroje sú určené na manipuláciu s viacerými typmi produktov a nádob, zatiaľ čo iné sú špecializované na konkrétny typ produktu alebo nádoby.

Monoblokové plniace a uzatváracie stroje sú široko používané v rôznych priemyselných odvetviach vrátane potravinárskej a nápojovej, farmaceutickej a chemickej výroby. Môžu pomôcť zlepšiť efektivitu a presnosť procesu balenia, ako aj znížiť riziko kontaminácie alebo straty produktu.

Zobraziť video

Stroj na plnenie a uzatváranie krémov na tvár

Tento stroj má funkcie, ako je automatické skrutkové podávanie fliaš, detekcia fliaš (bez fľaše bez plnenia, bez podávania fľaše bez uzáveru), plnenie, podávanie uzáveru a automatické uzatváranie uzáveru.

 • Funguje ako dešifrovanie fliaš, plnenie, utesňovanie fólií, skrutkovanie uzáveru, označovanie a zber atď.
 • Štvorhlavová elektronická váha, ktorá zaručuje vysokú presnosť plnenia.
 • Modulárny riadiaci systém, jednoduchá údržba, nízke náklady.
 • Panel microsoft je možné aktualizovať cez USB.
 • Funkcia online čistenia je voliteľná.
 • Objem náplne: 1~250ml
 • Rýchlosť plnenia: 40 fliaš/min
 • Presnosť plnenia: ≥99%
 • Miera poklesu hotového produktu: ≥99%
 • Výkon hlavného stroja: 1KW 220V plynulé radenie
Zobraziť video

Stroj na uzatváranie kozmetických náplní parfumov

 • Automatické plnenie s nízkym vákuom, automatická detekcia fliaš (žiadna fľaša bez plnenia), plnenie trikrát, automatické spustenie uzáveru rozprašovacej hlavy, cirkulácia súpravy fliaš na parfumy, je to široká prispôsobivosť, ktorá môže spĺňať požiadavky rôznych rozmerov a plnenia objem nádob.
 • Je vybavený čistením vzduchu pre fľaše, kvantitatívne plnenie, podtlakové plnenie, umiestnenie čerpadla, rolovanie veka, umiestnenie plášťa, uzáver, odmietnutie, označovanie a zber konečného produktu atď.
 • Formy sa pohybujú v kruhoch, ľahko sa menia fľaše; Krokový motor pre kvantitatívne plnenie, rýchle nastavenie objemu plnenia; Podtlakové zariadenie sa používa na plnenie rovnakej hladiny kvapaliny; Manipulátor na umiestnenie čerpadla a predvalcovanie sa používa na zvýšenie rýchlosti otáčania čerpadla;
 • Elastická rolovacia hlava má zabrániť poškodeniu tela fľaše.
 • Objem náplne: 5~120ml
 • Rýchlosť plnenia: 30-50 瓶/min
 • Presnosť plnenia: ≤±1%
 • Miera padania a uzamykania čiapky pri finálnych výrobkoch: ≥99 %
 • Výkon hlavného stroja: 1KW 220/380V frekvenčné riadenie
Zobraziť video

Stroj na plnenie a uzatváranie lakov na nechty

Táto séria automatických zariadení na plnenie lakov na nechty zahŕňala operácie automatického plnenia, pripevnenia kefky a uzáveru. Používa systém polohovania fľaše pre plniacu časť, aby sa uľahčilo vstup plniacej dýzy do fliaš, čo niekedy zlyhalo v dôsledku veľkej odchýlky rozmerov nádoby na laky na nechty. Pomocou pumpy od HIBAR na plnenie fliaš môžu používatelia prispôsobiť požadovaný objem plnenia a umiestniť skladovacie nádrže náhodne. Okrem toho tento automatický plniaci stroj na laky na nechty prestane plniť alebo uzatvárať, keď chýba fľaša alebo kefa.

Zobraziť video

Stroj na plnenie a uzatváranie kvapiek do očí

 • Táto séria automatických plniacich a uzatváracích strojov na očné kvapky je vhodná na plnenie maloobjemových kvapalín, ako sú antibiotiká, očné kvapky atď. Použili sme servomotory pre AISI 316L / vysoko presné keramické rotačné piestové čerpadlá. Okrem toho je pre zariadenie na plnenie očných kvapiek prispôsobená dotyková obrazovka pre presné a pohodlné nastavenie.
 • Stroj na plnenie a uzatváranie očných kvapiek je typ baliaceho zariadenia používaného vo farmaceutickom a medicínskom priemysle na plnenie a utesňovanie očných kvapiek alebo iných tekutých liekov do malých fliaš alebo liekoviek. Tieto stroje sú určené na manipuláciu s malými objemami tekutín a zvyčajne sa používajú na výrobu voľnopredajných (OTC) očných kvapiek alebo očných kvapiek na predpis.
 • K dispozícii je niekoľko typov strojov na plnenie a uzatváranie kvapiek, vrátane poloautomatických a plne automatických strojov. Poloautomatické stroje zvyčajne vyžadujú, aby operátor naložil a vyložil fľaše a liekovky, zatiaľ čo plne automatické stroje zvládnu celý proces plnenia a uzatvárania bez ľudského zásahu.
 • Proces plnenia zvyčajne zahŕňa použitie peristaltického čerpadla alebo piestového čerpadla na dávkovanie presného objemu očných kvapiek do nádobky. Proces uzatvárania zahŕňa umiestnenie uzáveru na fľašu alebo liekovku a jej zaistenie na mieste pomocou lisovacieho alebo skrutkovacieho mechanizmu.
 • Stroje na plnenie a uzatváranie očných kvapiek sa používajú v rôznych prostrediach vrátane farmaceutických a biotechnologických spoločností, nemocníc a výskumných laboratórií. Tieto prístroje sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne normy kvality a bezpečnosti, aby sa zabezpečilo, že očné kvapky budú presne a dôsledne naplnené a uzavreté.
Zobraziť video

Stroj na plnenie a uzatváranie esenciálnych olejov

 • automatické zariadenie na plnenie esenciálnych olejov sa vyznačuje vysokou automatizáciou, širokými aplikáciami a vysokou stabilitou. Procesy podávania, plnenia a uzatvárania fliaš sa vykonávajú úplne automaticky. Táto plnička esenciálnych olejov je vybavená automatickým detekčným zariadením na kontrolu existencie fliaš. Vyrába sa v súlade s normami GMP.
 • Stroj na plnenie a uzatváranie esenciálnych olejov je typ baliaceho zariadenia, ktoré je špeciálne navrhnuté na plnenie a uzatváranie nádob éterickými olejmi. Tieto stroje zvyčajne používajú rôzne technológie plnenia a uzatvárania, vrátane gravitačného plnenia, objemového plnenia a peristaltického plnenia, aby sa zabezpečilo presné a konzistentné plnenie nádob.
 • Uzatváracia časť stroja je zvyčajne samostatná jednotka, ktorá sa používa na aplikovanie a zaistenie uzáverov alebo uzáverov na naplnené nádoby. Niektoré stroje na plnenie a uzatváranie esenciálnych olejov môžu obsahovať aj ďalšie funkcie, ako sú možnosti označovania alebo kódovania, ktoré pomáhajú pri identifikácii a vysledovateľnosti produktu.
 • Tieto stroje sa bežne používajú v kozmetickom, voňavkárskom a potravinárskom priemysle, ako aj vo farmaceutickom a chemickom sektore na balenie a označovanie širokého spektra produktov. Môžu sa použiť na plnenie a uzatváranie fliaš, pohárov, skúmaviek a iných nádob rôznych tvarov a veľkostí a sú zvyčajne navrhnuté pre prostredia s veľkým objemom výroby.

Monoblokový plniaci a uzatvárací stroj je typ baliaceho stroja, ktorý kombinuje funkcie plnenia a uzatvárania do jednej jednotky. Tieto stroje sú navrhnuté tak, aby naplnili nádoby produktom a potom nádobu uzavreli uzáverom alebo uzáverom v jedinom kontinuálnom procese. Typicky sa používajú vo veľkoobjemových výrobných prostrediach, kde je dôležitá rýchlosť a efektivita.

K dispozícii je mnoho rôznych typov monoblokových plniacich a uzatváracích strojov, ktoré sa môžu líšiť z hľadiska typu produktu, s ktorým môžu manipulovať, typu nádoby, ktorú dokážu naplniť, a rýchlosti, s ktorou pracujú. Niektoré monoblokové plniace a uzatváracie stroje sú určené na manipuláciu s viacerými typmi produktov a nádob, zatiaľ čo iné sú špecializované na konkrétny typ produktu alebo nádoby.

Jednou z hlavných výhod monoblokových plniacich a uzatváracích strojov je ich schopnosť rýchlo a presne plniť a uzatvárať nádoby. Tieto stroje sú zvyčajne vybavené nastaviteľnými plniacimi dýzami, ktoré možno použiť na riadenie prietoku a objemu plnenia baleného produktu. Môžu byť tiež vybavené snímačmi a systémami kontroly kvality, aby sa zabezpečilo, že produkt je správne naplnený a zapečatený.

Okrem plnenia a uzatvárania môžu byť monoblokové plniace a uzatváracie stroje vybavené aj ďalšími funkciami na zlepšenie účinnosti a účinnosti procesu balenia. Tieto môžu zahŕňať:

 • Automatické označovanie: Niektoré monoblokové plniace a uzatváracie stroje sú vybavené označovacími systémami, ktoré môžu automaticky aplikovať štítky na plnené a zapečatené nádoby.
 • Manipulácia s kontajnermi: Mnoho monoblokových plniacich a uzatváracích strojov je navrhnutých tak, aby zvládli rôzne veľkosti a tvary kontajnerov pomocou nastaviteľných vodítok alebo nástrojov na prispôsobenie rôznych kontajnerov.
 • Bezpečnostné prvky: Väčšina monoblokových plniacich a uzatváracích strojov je vybavená bezpečnostnými krytmi a blokovaním na ochranu operátora pred pohyblivými časťami a potenciálnymi nehodami.
 • Kontrola kvality: Niektoré monoblokové plniace a uzatváracie stroje sú vybavené snímačmi a systémami kontroly kvality, aby sa zabezpečilo správne plnenie a utesnenie produktu.

Monoblokové plniace a uzatváracie stroje sú široko používané v rôznych priemyselných odvetviach vrátane potravinárskej a nápojovej, farmaceutickej a chemickej výroby. Môžu pomôcť zlepšiť efektivitu a presnosť procesu balenia, ako aj znížiť riziko kontaminácie alebo straty produktu.

Pri výbere monoblokového plniaceho a uzatváracieho stroja je dôležité zvážiť typ a objem baleného produktu, ako aj veľkosť a tvar použitých nádob. Ďalšie faktory, ktoré je potrebné zvážiť, môžu zahŕňať rýchlosť a efektívnosť stroja, jeho životnosť a spoľahlivosť a akékoľvek dodatočné funkcie, ktoré môžu byť potrebné, ako napríklad automatické označovanie alebo systémy kontroly kvality.

Je tiež dôležité starostlivo vyhodnotiť dodávateľa a výrobcu stroja na plnenie a uzatváranie monoblokov, aby sa zabezpečilo, že stroj spĺňa priemyselné normy a má vysokú kvalitu. Je dobré vyžiadať si od dodávateľa referencie a prípadové štúdie a ak je to možné, navštíviť ich zariadenie, aby ste videli stroj v akcii.

Po výbere a inštalácii stroja na plnenie a uzatváranie monoblokov je dôležité dodržiavať pokyny výrobcu týkajúce sa prevádzky a údržby. To môže zahŕňať pravidelné čistenie a údržbu stroja, ako aj dodržiavanie bezpečnostných pokynov na ochranu operátora pred potenciálnymi nehodami.

Na záver, monoblokový plniaci a uzatvárací stroj je cenným prínosom pre každú spoločnosť, ktorá potrebuje rýchlo a presne zabaliť veľké objemy produktov. Starostlivým zvážením typu baleného produktu, veľkosti a tvaru použitých nádob a vlastností a možností stroja je možné vybrať monoblokový plniaci a uzatvárací stroj, ktorý vyhovuje špecifickým potrebám spoločnosti. Pri správnej prevádzke a údržbe môže monoblokový plniaci a uzatvárací stroj poskytnúť mnoho výhod, vrátane zvýšenej účinnosti a presnosti v procese balenia, zníženého rizika kontaminácie alebo straty produktu a zvýšenej produktivity.

Je dôležité starostlivo vyhodnotiť dodávateľa a výrobcu stroja na plnenie a uzatváranie monoblokov, aby sa zabezpečilo, že stroj spĺňa priemyselné normy a má vysokú kvalitu. Je tiež dôležité dodržiavať pokyny výrobcu týkajúce sa prevádzky a údržby, vrátane pravidelného čistenia a údržby stroja a dodržiavať bezpečnostné pokyny na ochranu obsluhy.

Okrem týchto úvah je dôležité zvážiť celkové náklady na plniaci a uzatvárací stroj monoblokov, vrátane počiatočnej nákupnej ceny a akýchkoľvek nákladov na priebežnú údržbu alebo opravy. Možno sa oplatí investovať do kvalitnejšieho stroja, ktorý má dlhšiu životnosť a vyžaduje menej opráv, pretože to môže v konečnom dôsledku ušetriť peniaze z dlhodobého hľadiska.

Celkovo môže byť stroj na plnenie a uzatváranie monoblokov cenným prínosom pre každú spoločnosť, ktorá potrebuje rýchlo a presne zabaliť veľké objemy produktov. Starostlivým zhodnotením špecifických potrieb spoločnosti a výberom stroja, ktorý tieto potreby spĺňa, je možné zlepšiť efektivitu a efektivitu procesu balenia a zvýšiť celkovú produktivitu.